Dokumenter & spesifikasjoner
Executive vinopptrekker
Art.nr. P910.212
Minste antall: 1 stk
Korketrekker med hendelmekanisme laget av aluminium, herdet stål og teflonbelagt spiral, som inkluderer foliekutter og plakett med en gjennomgang av de beste vindistriktene per 1990.
3.74 KG
Merking
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 302,00 | 294,00 | 286,00 | 278,00 | 272,00 | 267,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 18.4 x 13 x 14.4 cm |
| Vekt | 780g |
| Trykkeflate | 40 x 12 mm |
| Materiale | Sinklegering,ABS |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-frie materialer brukt, Overhold sikkerhetslovgivning for tysk mat, Overhold SVHC-direktivet 1907/2006/EU, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 989 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
