VINGA Balti flaske 600 ML i RCS-resirkulert PET
Art.nr. V433000
Minste antall: 1 stk
Nyt vår praktiske drikkeflaske som enkelt holdes med én hånd, spesielt designet for kalde drikker. Trykknappen på toppen sikrer at du kan bruke den når du er på farten. Dette produktet er laget av resirkulert PET og har totalt 63 % resirkulert innhold i forhold til totalvekten. Det stilige og praktiske produktet tåler kun håndvask og passer spesielt godt til kalde drikker, noe som gjør det perfekt for dine daglige forfriskninger. Inkludert FSC®-sertifisert pappemballasje
0.67 KG
Merking
Velg variant
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 134,00 | 131,00 | 127,00 | 124,00 | 121,00 | 119,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 22.2 x ø 7.1 cm |
| Vekt | 133g |
| Trykkeflate | 25 x 80 mm |
| Materiale | rPET |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-frie materialer brukt, Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245, Sertifikat for Recycled Claim Standard |
| Sporbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | SMETA,BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 2386 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
