Zenic RCS USB-oppladbar bordlampe i resirkulert plast
Trendy, oppladbar og bærbar bordlampe som tar seg godt ut både på skrivebordet og i stuen. Laget av RCS-sertifisert resirkulert ABS og metallstang. Totalt resirkulert innhold: 51 % basert på varens totale vekt. RCS-sertifiseringen sikrer en fullstendig sertifisert leverandørkjede av resirkulerte materialer. Bordlampen fungerer i opptil 8 timer på én enkelt lading og kan lades opp igjen på 3 timer. 1200 mah A-klasse batteri, med tre moduser (varmt lys, hvitt lys og nøytralt lys) som kan justeres ved å berøre toppen av lampen. Oppladbar via USB-C, inkludert 80 cm ladekabel i resirkulert TPE. Pakket i FSC®-mikset emballasje. PVC-fri.
• Fungerer i opptil 8 timer på én lading
• Oppladbart batteri
• Type-C inngang
• Laget av sertifiserte resirkulerte materialer
2.72 KG
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 226,00 | 220,00 | 214,00 | 208,00 | 204,00 | 200,00 |
Total pris
| Størrelse | 8.7 x 8.7 x 25 cm |
| Vekt | 196.7g |
| Trykkeflate | 40 x 40 mm |
| Materiale | Resirkulert ABS,Jern |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Overhold elektromagnetisk direktiv 2014/30/EU, Overhold direktivet om farlige stoffer 2011/65/EU & 2015/863, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Overhold direktivet for fotobiologisk sikkerhet i lamper og belysningssystemer EN 62471, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Følg batteridirektivet 2006/66/EU, Dataark om materialsikkerhet tilgjengelig, Overhold sikkerhetsdirektivet for batteritransport UN38.3, Lufttransportsertifikat som brukes til luftforsendelse, Overhold Alkaline batterisikkerhetsdirektiv EN62133 |
| Sporbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| Batterier | true |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 4950 |
| Nästa Leverans : 2026-10-06 | 2000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
