EM serveringsbrett Ø 40 cm . Made in Denmark
Art.nr. 1309
Minste antall: 1 stk
Server te og snacks med eleganse på Steltons EM-serveringsbrett, en tidløs mester fra 1982. Dette brettet har en enkel, men iøynefallende rund design som passer perfekt til den ikoniske EM-vannkokeren. Det er svært praktisk for å holde kopper og boller, noe som gjør det til et utmerket valg for sammenkomster. Inspirert av den legendariske designen til EM77-termosen, utstråler dette brettet essensen av stilfull servering innenfor Stelton EM-serien.
Velg variant
296,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| EAN | 5709846033412 |
| Designer | Erik Magnussen |
| Serie | EM |
| Pleieråd | Tåler oppvaskmaskin. |
| Oppvaskmaskinsikker | Nej |
| Dimensjoner (BxH) | 2.3x40 cm |
| Diameter | 40 cm |
| Vekt | 520 g |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
