Kaffetragt til termokanne fits all Stelton vacuum jugs
Art.nr. 1020
Minste antall: 1 stk
Stelton kaffetrakten er en praktisk universaltrakt, som er utviklet til å kunne passe til alle Stelton termokanner: EM77, Emma og Amphora. Kaffetrakten gjør det muligt å lage filterkaffe samt eksperimentere med pour over eller slow brew kaffe direkte i din termokande.
200,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| EAN | 5709846031425 |
| Designer | Stelton |
| Serie | Stelton |
| Pleieråd | Tåler oppvaskmaskin. |
| Oppvaskmaskinsikker | Ja |
| Dimensjoner (BxH) | 14.2x13.5 cm |
| Diameter | 13.5 cm |
| Vekt | 116 g |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
