Dokumenter & spesifikasjoner
Oljespraydispenser Glass (100 ml) Caius
Art.nr. GI976593-970
Minste antall: 1 stk
Spraydispenser i glass (100 ml). Med lokk i rustfritt stål. Individuelt pakket i en brun papirboks.
Merking
26,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Papir, Glass, Akryl, Polyetylentereftalat |
| Høyde | 18 cm |
| Bredde | 4,2 cm |
| Lengde | 4,2 cm |
| Størrelse | 4,2 cmx18 cmx4,2 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 220/12.2 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 32 cmx54 cmx21 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | PAHs, Phthalates, SVHC\'s, Foodcontact, LFGB, Bisphenol A (BPA), Leachable Lead & Cadmium, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI976593970 | 4368 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
