EM77 vannkoker (EU) 0.5 l.
Art.nr. 892
Minste antall: 1 stk
Steltons nyeste tilskudd til EM-familien imponerer med sin kompakte størrelse på 500 ml. Denne elektriske vannkokeren er nøye designet for å imøtekomme behovene i begrensede rom, som for eksempel hotellrom eller andre mindre områder. Den intelligente dimensjoneringen gjør den ideell for bruk på steder der plassen er begrenset. Til tross for sin kompakte størrelse beholder den fortsatt effektiviteten og stilen som kjennetegner Steltons produkter, og leverer raskt kokt vann. Denne elektriske vannkokeren kombinerer funksjonalitet og estetikk på en smart og elegant måte.
760,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| EAN | 5709846034082 |
| Designer | Erik Magnussen |
| Serie | EM77 |
| Pleieråd | Utsiden til vannkokeren kan tørkes av med en myk klut fuktet med varmt vann og vaskemiddel. Tørk etter med en myk, tørr klut eller et håndkle. Bruk aldri skurepulver eller andre sterke rengjøringsmidler med slipeeffekt da dette vil lage riper i overflaten. Vannkokeren og filter må regelmessig avkalkes og rengjøres for kalkavleiringer. |
| Oppvaskmaskinsikker | Nej |
| Dimensjoner (BxH) | 21x17.4 cm |
| Diameter | 10.5 cm |
| Vekt | 644 g |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
