VINGA Kaiser Filetsett
Art.nr. 1601
Minste antall: 1 stk
Settet består av en filèkniv, stålvevd hanske samt en metallsåpe. Hansken forbedrer grepet om fisken, samtidig som at den beskytter deg mot eventuelle uhell. Metallsåpen tar bort lukt fra fisk og løk som vanlig såpe ikke klarer. Stålet er nøye utvalgt fra Tyskland, X50CrMoV15 og håndtaket er av Pakkaträ. Håndtaket er lett å gripe, som sammen med sin velbalanserte kropp fra ende til egg gjør det mer komfortabelt og lettere å jobbe med. De gode egenskapene til det tyske stålet betyr at bladene både er flekkbestandige og ikke krever høye vedlikeholdskrav mer enn sliping.
2.72 KG
Merking
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 457,00 | 444,00 | 432,00 | 420,00 | 412,00 | 404,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 3 x 33 x 1 cm |
| Vekt | 595g |
| Trykkeflate | 35 x 10 mm |
| Materiale | Rustfritt stål,Tre |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Overhold formaldehyddirektivet EN 14184-1, Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245, Overhold direktivet om PCP-innhold 1999/51/EU |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 386 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
