VINGA Gigaro kjøttkniver
Art.nr. 30712
Minste antall: 1 stk
Kjøttkniver i typisk franskinspirert bistro-stil av høy kvalitet. Håndtak i svart pakkatre og rustfrie stålblader av høy kvalitet. Bladet er finslip slik at det lar deg skjære gjennom maten med så lite motstand som mulig. Et sett med fire kniver, som du lett kan matche med gaflene du har hjemme. Pakket inn i en eksklusiv gavepakke.
2.74 KG
Merking
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 302,00 | 294,00 | 286,00 | 278,00 | 272,00 | 267,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 26.5 x 3 x 2.5 cm |
| Vekt | 250g |
| Trykkeflate | 15 x 7 mm |
| Materiale | Rustfritt stål,Tre |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Overhold formaldehyddirektivet EN 14184-1, Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245, Overhold direktivet om PCP-innhold 1999/51/EU |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 672 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
