Black+Blum Food Flask 400 ml
Art.nr. P439.0533
Minste antall: 1 stk
Vi har oppdatert vår bestselgende Food Flask ved å legge til en underside i rustfritt stål på lokket, noe som betyr at maten ikke kommer i kontakt med plast. Sleiveskjeen er nå laget av bærekraftig trefiber, og produktet er nå pakket i en gaveeske. Flasken er vakuumforseglet for å holde maten varm i opptil 6 timer og kald i opptil 8 timer.
• Donasjon til "1% for the planet"
• Eksklusivt high-end detaljhandelsmerke
• Designet i London
• Slitesterkt design
3.47 KG
Merking
Velg variant
293,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 8.8 x 8.8 x 15.2 cm |
| Vekt | 370g |
| Trykkeflate | 30 x 40 mm |
| Materiale | Rustfritt stål,Nylon |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-frie materialer brukt, Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245, Begrenset i Stockholmkonvensjonen, EU/UK PoP-forordningen, REACH-forordning (EF) nr. 1907/2006, total fluor mindre enn 50 ppm |
| Social Compliance | SMETA |
| GPSR-Informasjon | https://black-blum.com/pages/contactus askme@black-blum.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1265 |
| Nästa Leverans : 2026-04-27 | 4 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
