MIYO 700 ml matboks
Art.nr. 21046921
Minste antall: 50 stk
Den ideelle matboksen for skole, jobb eller fritid! MIYO matboksen har en kapasitet på 700 ml, noe som gjør den ideell for smørbrød, salater og mye mer. Lokket holdes på plass med et bånd laget av resirkulert PET. Ta kontakt med oss for andre fargekombinasjoner og ekstra tilbehør, for eksempel et spork eller indre rom. Kan brukes i mikrobølgeovn, kan vaskes i oppvaskmaskin og alt kan resirkuleres. Produsert i Storbritannia og pakket i resirkulert PE plastpose. BPA fri. Gjør din MIYO personlig ved å legge til individuelle navn på lokket kontakt oss for mer informasjon.
0,90 kg
Merking
Velg variant
Finnes i 11 varianter
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 126,00 | 114,00 | 108,00 | 104,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 51 |
| CO2-avtrykk | 0,90 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | PP plast |
| Størrelse | 18 x 6 x 11 cm |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 10,5kg |
| Vekt | 9,97kg |
| Emballasje | 55x36x37cm |
| GTIN / EAN | 8713159579885 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiSMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 10000 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
