Titan 750 ml matboks av resirkulert rustfritt stål
Art.nr. 11333981
Minste antall: 1 stk
Titan matboksen er laget av resirkulert rustfritt stål, noe som gjør den til et mer bærekraftig valg sammenlignet med tradisjonelle lunsjbokser. Pakket i en resirkulert polyveske og deretter lagt i en eske av resirkulert sekkepapir. Kapasitet: 750 ml. Kan vaskes i oppvaskmaskin.
Merking
| Antall | 1 | 50 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 240,00 | 230,00 | 220,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert rustfritt stål |
| Størrelse | 17,1 x 6,1 x 12,2 cmcm |
| Emballasje | 24st |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8.55kg |
| Emballasje | 39x40x32cm |
| GTIN / EAN | 8713159593751 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 2944 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
