VINGA Paso pizzaskjærer
Art.nr. V4220113
Minste antall: 1 stk
Del enkelt opp pizzaen din i passe store biter med denne stilrene pizzaskjæreren, laget av FSC®-sertifisert asketre og høykvalitativt rustfritt stål. Det ergonomisk utformede håndtaket gir et behagelig og stabilt grep, og skjæreren fungerer like godt for andre retter som krever presise snitt. Med sitt skandinaviske design er den ikke bare et funksjonelt redskap, men også et stilfullt tilskudd til kjøkkenet ditt.
• Tidløst design
• Foodsafe
• Perfekt til middagsselskap og piknikk
• I rustfritt stål
• FSC® asketre
0.82 KG
Merking
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 110,00 | 107,00 | 104,00 | 101,00 | 99,00 | 97,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 20.5 x 7 x 1.5 cm |
| Vekt | 91.5g |
| Trykkeflate | 65 x 13 mm |
| Materiale | Rustfritt stål,FSC® Tre |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-frie materialer brukt, Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245 |
| Sporbarhet | FSC 100%FSC License Code: FSC-C181720 |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 4094 |
| Nästa Leverans : 2026-08-13 | 2016 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
