Dokumenter & spesifikasjoner
Pizzakutter i bambus Ian
Art.nr. GI969469-11
Minste antall: 1 stk
Bambus pizzaskjærer med kniv i rustfritt stål (s/s 304). Individuelt pakket i brun pappeske.
Merking
21,25 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Rustfritt stål, Bambus |
| Høyde | 1,1 cm |
| Bredde | 8,5 cm |
| Lengde | 7,5 cm |
| Størrelse | 8,5 cmx1,1 cmx7,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 35/9.8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/200 |
| Carton Størrelse | 35 cmx34,5 cmx20 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | SVHC\'s, Formaldehyde, PCP, LFGB |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI96946911 | 26462 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
