Flavo pepper eller saltkvern
Art.nr. 11337871
Minste antall: 1 stk
Enkel keramisk salt eller pepperkvern med ytterside av akasietre. Den jevne dreiemekanismen og den ergonomisk utformede kroppen sørger for komfortabel kverning. Kan romme 54 g salt eller 39 g pepper. Kapasitet: 90 ml.
Merking
| Antall | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 196,00 | 190,00 | 184,00 | 180,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Acacia tre |
| Diameter | 5.3g |
| Størrelse | 21,3 x Ø 5,3 cmcm |
| Emballasje | 36st |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9.5kg |
| Emballasje | 39x24x39cm |
| GTIN / EAN | 8713159665670 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | FSC®BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 0 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
