Ukiyo serveringstang i bambus
Art.nr. P261.339
Minste antall: 1 stk
Denne Ukiyo serveringstangen i bambus blir kjøkkenredskapet du bruker mest. Perfekt til å løfte, vende og servere matretter. Kommer i en gaveeske av kraftpapir.
• Laget av naturlig bambus
• Kartong gaveboks
0.09 KG
Merking
| Antall | 1 | 250 | 500 | 1000 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 37,00 | 36,00 | 35,00 | 34,00 | 33,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 29 x 6 x 1.3 cm |
| Vekt | 32g |
| Trykkeflate | 100 x 8 mm |
| Materiale | Bambus |
| Opprinnelsesland | CHN |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 3743 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
