Pilastro serveringsbolle Ø 15 cm
Art.nr. X-505
Minste antall: 1 stk
Designeren Francis Cayouette står bak Pilastro-serien, som har en sofistikert aura over den. Serien er inspirert av déco-stilens elegante formspråk, hvor form og funksjon kommer sammen. Art déco dominerte arkitekturen og utformingen av 1920-tallet. Med Pilstro serveringsskåler er det lett å lage en vakker salat eller server pasta og desserter. Skålene er også vakre på egen hånd eller som
fruktfat. Formspråket til glassskåler passer perfekt inn i et moderne
interiør, og kan utfylle praktisk talt alle serviser.
| Antall | 1 |
|---|---|
| Pris/stk |
170,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| EAN | 5709846027275 |
| Designer | Francis Cayouette |
| Serie | Pilastro |
| Pleieråd | Tåler oppvaskmaskin, max 55 °C. |
| Oppvaskmaskinsikker | Ja |
| Dimensjoner (BxH) | 5x15 cm |
| Diameter | 15 cm |
| Vekt | 532 g |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
