Julienne skjærebrett av akasietre med håndtak
Art.nr. 12639271
Minste antall: 1 stk
Dette skjærebrettet med håndtak er både slitesterkt og stilig. Det er laget av høykvalitets akasietre. Den naturlige trestrukturen gir kjøkkenet ditt et rustikt preg, mens det ergonomiske håndtaket gir enkel håndtering. Dette brettet er perfekt for hakking, skiving og servering. Det er et allsidig og funksjonelt tilbehør til ethvert kjøkken.
Merking
| Antall | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 180,00 | 172,00 | 168,00 | 164,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 90% Acacia tre, 10% Jern |
| Størrelse | 30 x 1,5 x 20 cmcm |
| Emballasje | 12st |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8.55kg |
| Emballasje | 27x43x24cm |
| GTIN / EAN | 8713159729952 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | FSC®BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 0 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
