Dokumenter & spesifikasjoner
Gemini - Sett - Termos og fleeceteppe - 500 ml/130 x 170 cm
Art.nr. 9382105
Minste antall: 1 stk
Sett som inneholder termos, volum 500 ml og fleeceteppe 130 x 170 cm. Logo er plassert på pappen.
Merking
385,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 30 x 30 x 13,2 cm |
| Materiale | Papp, Fleece, Rustfritt stål |
| Trykkeflate | 15 x 15 cm |
| Vekt | 1.063 kg |
| Antal per innerlåda | 8 |
| Antal per ytterlåda | 8 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
