VINGA Maine pledd i GRS-resirkulert materiale
Art.nr. V404027
Minste antall: 1 stk
Dobbelt pledd med dekorative passepoiler langs siden. Pleddet er laget av 65 % resirkulert PET. Produktet er GRS-sertifisert (Global recycled standard), som sikrer at de resirkulerte materialene kommer fra en helt verifisert leverandørkjede. Det totale resirkulerte innholdet er beregnet ut fra totalvekten til produktet. Dette produktet inneholder 65% GRS sertifisert resirkulert PET. OEKO-TEX® STANDARD 100. 19.HCN.76049. Hohenstein HTTI.
11.26 KG
Merking
Velg variant
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 801,00 | 780,00 | 759,00 | 737,00 | 723,00 | 709,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 170 x 130 x 0.5 cm |
| Vekt | 1130g |
| Trykkeflate | 100 x 50 mm |
| Materiale | rPET,Polyester |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Overhold formaldehyddirektivet EN 14184-1, Sertifikat for \"Global Recycled Standard\" |
| Sporbarhet | GRS |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1869 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
