Matilde - Underlag - Rustfritt stål
Art.nr. 8542607
Minste antall: 1 stk
6-delers underlagssett laget av resirkulert rustfritt stål.
Merking
90,50 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 9,2 x 9,2 x 2,2 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Skumgummi |
| Trykkeflate | 5 x 5 cm |
| Vekt | 0.325 kg |
| Antal per innerlåda | 40 |
| Antal per ytterlåda | 40 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2477 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
