Dokumenter & spesifikasjoner
Bambusflaskeholder Hans
Art.nr. GI1097270-11
Minste antall: 1 stk
Bambusflaskeholder (passer til 6 flasker) med bærehåndtak. På siden en flaskeåpner av metall. Individuelt pakket i brun papp.
Merking
187,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Jern, Bambus |
| Høyde | 24,8 cm |
| Bredde | 18 cm |
| Lengde | 29 cm |
| Størrelse | 18 cmx24,8 cmx29 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 900/10 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 39,5 cmx62,5 cmx55 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI109727011 | 1224 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
