Kelnerkniv, rustfritt stål, Quincy
Art.nr. GI5202-01
Minste antall: 1 stk
Barkniv i rustfritt stål, formet som en papegøyer
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Merking
Velg variant
14,65 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Rustfritt stål |
| Høyde | 1,3 cm |
| Bredde | 2,3 cm |
| Lengde | 12,1 cm |
| Størrelse | 2,3 cmx1,3 cmx12,1 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 57/10.36 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 12/144 |
| Carton Størrelse | 23,5 cmx28,5 cmx20 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, SVHC\'s, Food Safe, Nickel, PAHs, Phthalates, Lead, LFGB, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI520201 | 410 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
