Nomumi A4 dokumentmappe
Art.nr. 10787055
Minste antall: 1 stk
Den RCS sertifiserte Nomumi dokumentmappen er delvis laget av resirkulert tidligere brukt polyester, noe som gjør den til et mer bærekraftig valg siden den bidrar til å redusere bruken av nye råvarer. Med glidelåslukking, penneløkke, trekkspillomme og 20 hvitlinjede ark med 70 g/m2 resirkulert papir fra bærekraftige kilder. Pennen og annet tilbehør som vises på bildene er ikke inkludert i dette produktet.
Merking
Velg variant
| Antall | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 270,00 | 260,00 | 250,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | FSC sertifisert papir |
| Størrelse | 32 x 3 x 24,8 cmcm |
| Emballasje | 10st |
| Bruttovekt | 7kg |
| Vekt | 6.65kg |
| Emballasje | 38x28x35cm |
| GTIN / EAN | 8713159603108 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | FSC®BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1369 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
