rPET-mappe (A4) Jasmin
Art.nr. GI1097178-01
Minste antall: 1 stk
rPET koffert (ca. A4) med PU-detalj og glidelås. Inkluderer en notatbok med 20 linjerede sider (70g), flere rom og en penneløkke. Liten lomme foran. Individuelt pakket i brun strømboks.
Merking
210,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Metall, Papir, Polyester, Nylon, Polyuretan, rPET |
| Høyde | 3,2 cm |
| Bredde | 32,5 cm |
| Lengde | 25 cm |
| Størrelse | 32,5 cmx3,2 cmx25 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 555/7.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 28 cmx38 cmx35 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI109717801 | 465 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
