Dokumenter & spesifikasjoner
Notatbok i resirkulert skinn (A5) Egon
Art.nr. GI1103675-01
Minste antall: 1 stk
Notatbok i resirkulert skinn A5 med 80 sider (70 g). Preget resirkulert skinnsymbol på baksiden.
Merking
Velg variant
29,65 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Papir, Lær |
| Høyde | 1,2 cm |
| Bredde | 14,5 cm |
| Lengde | 21,2 cm |
| Størrelse | 14,5 cmx1,2 cmx21,2 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 273/13.9 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 25/50 |
| Carton Størrelse | 37 cmx39 cmx24 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI110367501 | 1818 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
