Moleskine A4 skissebok
Art.nr. 10795590
Minste antall: 1 stk
Moleskine A4 skisseboken er innbundet i papp med et avrundet omslag, og kommer med toppkvalitets syrefritt papir. Notatblokken har bokmerke, elastisk lukking og en utvidbar innerlomme som inneholder Moleskine historien.
1,68 kg
Merking
| Antall | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 434,00 | 417,00 | 409,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 44 |
| CO2-avtrykk | 1,68 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | FSC sertifisert papir |
| Størrelse | 29 x 21 cm |
| Emballasje | 12stk |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8,55kg |
| Emballasje | 24x25x33cm |
| GTIN / EAN | 9788862931939 |
| GPSR-Informasjon | Moleskine Srl Via Bergognone 34 20144 Milano Italy https://www.moleskine.nl/ |
| Sertifikat | NeiFSC®SMETA,SA8000 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 0 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
