Teak resirkulert A5 notatbok med hardt omslag og linjerte sider
Art.nr. 10601301
Minste antall: 1 stk
Resirkulert Teak A5 notatbok med hardt omslag av papp og avrundede hjørner er ikke bare viktig for kontoret, det er også en flott mulighet til å markedsføre merkevaren din. Notatblokken har 96 linjerte ark med 70 g/m2 papir og et myk omslag. Leveres med penneløkke, elastisk lukking og båndmarkør.
0,51 kg
Merking
Velg variant
Finnes i 6 varianter
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 49,00 | 47,00 | 46,00 | 45,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 50 |
| CO2-avtrykk | 0,51 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert papir |
| Størrelse | 21,2 x 14,6 cm |
| Emballasje | 40stk |
| Bruttovekt | 13kg |
| Vekt | 12,35kg |
| Emballasje | 34x34x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159703570 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiFSC®BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1814 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
