Ornäs - Notatbok
Art.nr. 3539377
Minste antall: 1 stk
Notatbok med 80 linjerte sider laget av resirkulert papir og et integrert 16 GB minnekort (type-C). Har en praktisk pennholder og et elegant antrasittfarget omslag.
Merking
148,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 14,2 x 21 x 1,4 cm |
| Materiale | Paper, Papir |
| Trykkeflate | Tampo: 5 x 3 cm, Screen: 10 x 10 cm |
| Vekt | 0.300 kg |
| Antal per innerlåda | 40 |
| Antal per ytterlåda | 40 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1934 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
