Notatbok Eva | Resirkulert PU | A5 | Linjert
Art.nr. GI1411190-01
Minste antall: 1 stk
Notatbok i resirkulert PU (ca. A5), med 96 linjerte sider, bokmerke og strikk over omslaget. Papiret i denne notatboken er FSC® Mix-sertifisert. Med pregning av «resirkulert» på baksiden.
Merking
Velg variant
Finnes i 11 varianter
22,10 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Kartong, Papir, PU |
| Høyde | 1,56 cm |
| Bredde | 14 cm |
| Lengde | 21 cm |
| Størrelse | 14 cmx1,56 cmx21 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 281/15.3 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 25/50 |
| Carton Størrelse | 32 cmx43 cmx24 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI141119001 | 0 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
