Dokumenter & spesifikasjoner
Resirkulert bioavfall og kartongnotatbok A5 Gertrud
Art.nr. GI1417980-05
Minste antall: 1 stk
Resirkulert bioavfall (15 %) og kartongnotatbok (85 %) A5 med 80 linjerte sider, trykt med soyabläkk. Papiret i denne notatboken er FSC® Mix-sertifisert. Hver notatbok har preg på baksiden som tilsvarer fargen på det aktuelle avfallet: grønn for sitrus, rød for kirsebær, blå for lavendel, khaki for druer og lysebrun for hasselnøtt. Notatboken er dekket med Favini-papir fra Italia og inneholder 70 g/m² papir.
Merking
Velg variant
Finnes i 5 varianter
30,40 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | FSC® papir |
| Høyde | 1,5 cm |
| Bredde | 14,5 cm |
| Lengde | 21 cm |
| Størrelse | 14,5 cmx1,5 cmx21 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 260/13.7 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 25/50 |
| Carton Størrelse | 33 cmx36 cmx24 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI141798005 | 0 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
