Papirnotatbok Cooper
Art.nr. GI1420987-01
Minste antall: 1 stk
Kartongnotatbok med 80 linjerte sider, penneholder og kulepenn med svart blekk. Papiret i denne notatboken er FSC® Mix-sertifisert.
Merking
Velg variant
12,10 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Plast, FSC® papir |
| Høyde | 1 cm |
| Bredde | 8,7 cm |
| Lengde | 11,2 cm |
| Størrelse | 8,7 cmx1 cmx11,2 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 56/12 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/200 |
| Carton Størrelse | 26,5 cmx38,5 cmx26 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI142098701 | 0 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
