Zuse A7 notatblokk med penn
Art.nr. 10626902
Minste antall: 1 stk
Det er enkelt å skrive ned raske ideer med Zuse resirkulerte notisblokk med penn i matchende farge. Den lille notisblokken inneholder 60 linjerte ark med A7 resirkulert papir, så den passer godt i enhver liten eller stor veske, og er et bærekraftig valg. Ulike dekorasjonsalternativer er mulig på omslaget.
0,11 kg
Merking
Velg variant
Finnes i 5 varianter
| Antall | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 20,00 | 19,60 | 19,20 | 18,80 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 33 |
| CO2-avtrykk | 0,11 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | FSC sertifisert papir |
| Størrelse | 13,4 x 1,5 x 7,8 cm |
| Emballasje | 200stk |
| Bruttovekt | 15kg |
| Vekt | 14,25kg |
| Emballasje | 31x49x32cm |
| GTIN / EAN | 8713159119906 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiFSC®BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 17543 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
