Revello A5 notatblokk med mykt omslag
Art.nr. 10707900
Minste antall: 1 stk
Fleksibel mykt innbundet notatblokk (A5 størrelse referanse) med innebygd elastisk lukking, sidemarkeringsbånd, pennløkke, dokumentlomme på innbindingens ryggside og 80 ark (80gsm) av kremfarget linjert papir. Pakket i et sort hylster.
1,42 kg
Merking
Velg variant
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 106,00 | 102,00 | 100,00 | 98,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 10 |
| CO2-avtrykk | 1,42 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Termo PU plast |
| Størrelse | 21 x 1,3 x 14 cm |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 15kg |
| Vekt | 14,25kg |
| Emballasje | 33x41x24cm |
| GTIN / EAN | 8713159257837 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 0 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
