Moleskine Classic XL notatbok med stivt omslag linjert
Art.nr. 10715200
Minste antall: 1 stk
Vår ekstra store Classic Moleskine notatbok har de ikoniske avrundede hjørnene og stivt omslag. Den har en elastisk lukking og bokmerke av bånd. Utvidbar lomme på innsiden av bakomslaget. Inneholder 192 linjerte sider i elfenbensfarge.
3,21 kg
Merking
| Antall | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 342,00 | 334,00 | 325,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 48 |
| CO2-avtrykk | 3,21 kg |
| Opprinnelsesland | ECUADOR |
| Materiale | Kunstpapir |
| Størrelse | 25 x 1,5 x 19 cm |
| Emballasje | 24stk |
| Bruttovekt | 14kg |
| Vekt | 13,3kg |
| Emballasje | 28x42x21cm |
| GTIN / EAN | 8713159267362 |
| GPSR-Informasjon | Moleskine Srl Via Bergognone 34 20144 Milano Italy https://www.moleskine.nl/ |
| Sertifikat | NeiFSC®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 3143 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
