Moleskine Classic L notatbok med mykt omslag ruter
Art.nr. 10717000
Minste antall: 1 stk
Classic-notatboken med mykt omslag har et fleksibelt omslag i en rekke lyse farger. Den har avrundede hjørner, elastisk lukking og bokmerke av bånd. Inneholder 192 sider med ruter i elfenbensfarge.
Merking
| Antall | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 259,00 | 250,00 | 242,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Kunstpapir |
| Størrelse | 21 x 1,2 x 13 cmcm |
| Emballasje | 64st |
| Bruttovekt | 18kg |
| Vekt | 17.1kg |
| Emballasje | 30x45x24cm |
| GTIN / EAN | 8713159266976 |
| GPSR-Informasjon | Moleskine Srl Via Bergognone 34 20144 Milano Italy https://www.moleskine.nl/ |
| Sertifikat | FSC® |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 597 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
