Desk-Mate® A5 notatblokk med omslagsperm
Art.nr. 2120900
Minste antall: 250 stk
Hvit Desk-Mate® A5 notatblokk med omslagsperm og 80 g/m² ark og 250 g/m² omslag. Fullfargetrykk mulig på forsiden av omslaget, og på hvert ark. Tilgjengelig i 3 størrelser (25/50/100 ark.)
Merking
| Antall | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 14,20 | 13,60 | 13,20 | 12,80 |
Velg størrelser og antall.
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| 25 sidor | |
| 50 sidor | |
| 100 sidor |
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | Papir, 80 g/m2, Papp, 280 g/m2 |
| Størrelse | 21 x 0,6 x 14,8 cmcm |
| Emballasje | 320st |
| Bruttovekt | 22kg |
| Vekt | 20.9kg |
| Emballasje | 46x31x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159338581 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | FSC® |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| 100 sidor | 10000 |
| 50 sidor | 10000 |
| 25 sidor | 10000 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
