Kombinasjonssett lapper/markører hardt omslag
Art.nr. 21240000
Minste antall: 250 stk
Oppgrader kombinasjonslappene med et hardt baksideomslag til en firmagave, for en bra pris. Inkluderer 100 (80 g/m2) klistrelapper i størrelse: 100 x 75 mm og 25 ark (80 g/m2) klistrelapper i størrelse: 50x75mm. Inkluderer 5 sett med 20 neonfargede sidemarkører. Omslaget er digitalt trykket med glanset eller matt laminering.
0,20 kg
Merking
| Antall | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 74,00 | 56,00 | 47,00 | 44,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 57 |
| CO2-avtrykk | 0,20 kg |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | Papir, 80 g/m2 |
| Størrelse | 10,6 x 2 x 8 cm |
| Emballasje | 150stk |
| Bruttovekt | 16kg |
| Vekt | 15,2kg |
| Emballasje | 40x23x42cm |
| GTIN / EAN | 8713159339014 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | FSC®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 10000 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
