Desk-Mate® wire-o A5 notisbok PP-omslag
Art.nr. 2124701
Minste antall: 250 stk
Desk-Mate® A5 notatbok med spiral. Standard modell inneholder 50 blanke 80 g/m² ark, glossy frontomslag i papp (250 g/m²) og et 450 mikron transparent polypropylen cover. Sort eller hvit spiral. Også tilgjengelig med 100 ark. Sidene i denne allsidige notatboken kan tilpasses slik du ønsker - enten du ønsker linjer, ruter eller dottet - alt er mulig!
0,33 kg
Merking
Velg variant
| Antall | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 49,00 | 47,00 | 45,00 | 43,00 |
Velg størrelser og antall.
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| 50 sidor | |
| 100 sidor |
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 57 |
| CO2-avtrykk | 0,33 kg |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | Papir, 80 g/m2, PP plast, Papp, 280 g/m2 |
| Størrelse | 21 x 0,5 x 14,8 cm |
| Emballasje | 120stk |
| Bruttovekt | 20,5kg |
| Vekt | 19,47kg |
| Emballasje | 46x31x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159340836 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | FSC®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| 100 sidor | 10000 |
| 50 sidor | 10000 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
