Desk-Mate® A4 notatbok med spiral
Art.nr. 2125001
Minste antall: 250 stk
Desk-Mate® A4 notatbok med spiral. Denne notatboken inkluderer hvit eller svart spiral, glossy frontomslag i papp (250 g/m²) og blankt papir (80 g/m²). Leveres standard med 50 ark, også tilgjengelig med 80 ark. Sidene i denne allsidige notatboken kan tilpasses slik du ønsker - enten du ønsker linjer, ruter eller dottet - alt er mulig!
0,51 kg
Merking
Velg variant
| Antall | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 47,00 | 45,00 | 43,00 | 42,00 |
Velg størrelser og antall.
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| 50 sidor | |
| 80 sidor |
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 57 |
| CO2-avtrykk | 0,51 kg |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | Papir, 80 g/m2, Papp, 280 g/m2 |
| Størrelse | 29,7 x 0,5 x 21 cm |
| Emballasje | 60stk |
| Bruttovekt | 23kg |
| Vekt | 21,85kg |
| Emballasje | 46x31x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159340959 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | FSC®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| 50 sidor | 10000 |
| 80 sidor | 10000 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
