Wire-o A4 notisbok hardt omslag
Art.nr. 21256001
Minste antall: 100 stk
Inkluderer blankt papir på 80 ark (80 g/m2) og en svart eller hvit spiral. Tilgjengelig i 3 størrelser: A4, A5 og A6. Fullfargedekorasjon tilgjengelig på omslaget og på hvert ark, for- og bakside.
Merking
Velg variant
| Antall | 100 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 148,00 | 142,00 | 136,00 | 132,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | Papir, 80 g/m2, Nylon |
| Størrelse | 29,7 x 0,85 x 21 cmcm |
| Emballasje | 15st |
| Bruttovekt | 10.3kg |
| Vekt | 9.78kg |
| Emballasje | 31x24x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159341123 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | FSC® |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 10000 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
