A5 notatbok i kork og kraft
Art.nr. P774.331
Minste antall: 1 stk
En vakker notatbok med omslag i naturlig kork og kraft. Perfekt for dere som liker å skrive ned tankene på papir. Sidene er laget av resirkulert kraftpapir. Notatboken inneholder 80 ark / 160 linjerte sider 80 g/m2.
0.36 KG
Merking
Velg variant
50,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 20 x 14 x 1.2 cm |
| Vekt | 253.4g |
| Trykkeflate | 80 x 40 mm |
| Materiale | Kork,Papir |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Overhold direktivet om ftalatinnhold, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold blyinnhold for USA, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede |
| Sporbarhet | FSC Mix CreditFSC License Code: FSC-C181720 |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 10531 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
