Shale cahier notatbok av steinpapir
Art.nr. 10781401
Minste antall: 1 stk
Rivebestandig cahier notatbok på 32 ark med 144 g/m² linjert hvitt steinpapir. Steinpapir er 100 % trefritt, og produksjonsprosessen bruker mindre energi sammenlignet med resirkulert eller nytt tremassepapir. Det er også vanntett slik at væskesøl lett kan tørkes av. Størrelse: 127 x 178 mm.
0,35 kg
Merking
Velg variant
| Antall | 1 | 50 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 33,00 | 32,00 | 31,00 | 30,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtrykk | 0,35 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Steinpapir |
| Størrelse | 12,7 x 17,8 cm |
| Emballasje | 100stk |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 11,4kg |
| Emballasje | 42x33x20cm |
| GTIN / EAN | 8713159588856 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 4132 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
