Dokumenter & spesifikasjoner
Heft - Notatblokk
Art.nr. 2871101
Minste antall: 1 stk
Notatblokk (25 minimarkører/farge) og 25 gule klistrelapper. Omslag i natur.
Merking
5,94 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 8,1 x 8,5 x 0,7 cm |
| Materiale | Papp, Paper, Papir |
| Trykkeflate | Framsida: 5 x 2 cm, Baksida: 7 x 7 cm |
| Vekt | 0.026 kg |
| Antal per innerlåda | 125 |
| Antal per ytterlåda | 500 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 153019 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
