Bambus telefonholder Larry
Art.nr. GI1014856-11
Minste antall: 1 stk
Bambustelefonholder for bruk i bilen, kan festes til en ventilator. Med et magnetisk klistremerke til å feste på en telefon. Individuelt pakket i brun pappeske.
Merking
39,35 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Silikon, Jern, Bambus |
| Høyde | 3 cm |
| Bredde | 4 cm |
| Lengde | 5,8 cm |
| Størrelse | 4 cmx3 cmx5,8 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 31/12.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 100/300 |
| Carton Størrelse | 42 cmx44 cmx26 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead, Formaldehyde, PCP, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI101485611 | 7922 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
