Prixton Echo Box høyttaler
Art.nr. 2pa16590
Minste antall: 1 stk
Echo Box 30 W høyttaler har en brukstid på 56 timer og fullades på 23 timer. Bluetooth® versjon 5.2 gir en stabil tilkobling med andre enheter. Med en mikrofon og håndfrifunksjon for enkel håndtering av telefonsamtaler. IPX6 vannmotstandsnivå.
8,94 kg
Merking
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 709,00 | 700,00 | 692,00 | 684,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 12 |
| CO2-avtrykk | 8,94 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | ABS plast, TPU plast |
| Størrelse | 9,5 x 22,5 x 9,5 cm |
| Emballasje | 10stk |
| Bruttovekt | 13kg |
| Vekt | 12,35kg |
| Emballasje | 21x50x24cm |
| GTIN / EAN | 8713159671077 |
| GPSR-Informasjon | Avenida Cervantes N49 Modulo 25 48970 Basauri Bizkaia Spain sat@prixton.com |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 0 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
