BrandCharger Nano Pro trådløs høyttaler
Art.nr. GI1163682-50
Minste antall: 1 stk
Supertunn høytalare, produsert av aluminium med og vegansk mockafinish, Nano Pro gir fantastisk design og kraftfull prestanda. Utrustad med en 10-watts drivrutin gir høykvalitativt lyd for en oförglömlig lydopplevelse. Designet for TWS stereoparing, koblet til to Nano Pros for stereolyd, perfekt for store fester eller sammenkomster. Bærbar med en bæresnöre, den er forpackad i en elegant svart kartong med en clamshell-innsats.
Merking
515,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | PU, Aluminium |
| Høyde | 2 cm |
| Bredde | 4,7 cm |
| Lengde | 12,4 cm |
| Størrelse | 4,7 cmx2 cmx12,4 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 140/9.7 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 33 cmx44 cmx17,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI116368250 | 2351 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
