Dokumenter & spesifikasjoner
Høyttaler trådløs i bambus Rosalinda
Art.nr. GI709648-823
Minste antall: 1 stk
Bambus trådløs høyttaler med volumkontrollhjul og knapper for spole bakover og fremover. Trådløs modus og MP3 modus. Batteri: 300mAh. Batterilevetid: 2,5 timer. Inkludert ladekabel.
Merking
112,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Bambus |
| Høyde | 5 cm |
| Bredde | 5,9 cm |
| Lengde | 5,9 cm |
| Størrelse | 5,9 cmx5 cmx5,9 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 100/6.81 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 1/50 |
| Carton Størrelse | 32,5 cmx32,5 cmx18 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | UKCA, EMC, Safety Data Sheet (SDS), EMC (EN 301 489-1), D.o.c. EMC/UKCA, D.o.C. EMC (EN 301 489-1), Assessment for Human Health, EN 300 328 (RED), Test Setup & EUT Photographs, UN38.3 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI709648823 | 2026 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
