Baia 10W trådløs høyttaler
Bærekraftig 10W høyttaler laget av nøye utvalgte materialer. Høyttaleren er laget av slitesterkt vanntett stoff og bunnen er laget av organisk kork. Baia leverer en fantastisk lyd- og bassopplevelse, og på grunn av IPX 5-vanntettgraderingen er den egnet til å bruke i hagen eller for å tas med til standen. Baia bruker BT 4.2 for enkel betjening, og med et batteri på 2.000 mah kan du spille musikk i 6 timer uten stopp. Rekkevidde på opptil 10 meter. Baia kommer pakket i en plastfri emballasje for å unngå unødvendig avfall. Registrert design®
• Designdetaljer i kork
• Vanntett (IPX5)
• Plastfri emballasje
• 6 timers spilletid
3.39 KG
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 528,00 | 514,00 | 500,00 | 486,00 | 476,00 | 467,00 |
Total pris
| Størrelse | 16.3 x ø 7.7 cm |
| Vekt | 392g |
| Trykkeflate | 10 x 30 mm |
| Materiale | Polyester,Kork |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Overhold sikkerhetsdirektivet for batteritransport UN38.3, Lufttransportsertifikat som brukes til luftforsendelse, Overhold Alkaline batterisikkerhetsdirektiv EN62133, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Overhold SVHC-direktivet 1907/2006/EU, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om farlige stoffer 2011/65/EU & 2015/863, Følg batteridirektivet 2006/66/EU, Overhold direktivet for radio og telekomutstyr 2014/53/EU, Dataark om materialsikkerhet tilgjengelig |
| Social Compliance | BSCI |
| Batterier | true |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1699 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
