Dokumenter & spesifikasjoner
Air musematte med 5W trådløs ladning og USB
Art.nr. P308.251
Minste antall: 1 stk
Lad din smarttelefon via kabel eller en QI-sertifisert enhet trådløst gjennom å enkelt plassere den på musematten. Den elegante, tynne og rektangulære musematten med anti-slip på baksiden har en telefonholder og 4 penneholdere. 1,5m kabel følger med. Input: 5V/1A; Output 5V/1A; Trådløs output: 5V/1A 5W.
1.79 KG
Merking
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 283,00 | 275,00 | 268,00 | 260,00 | 255,00 | 250,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 27 x 25 x 3 cm |
| Vekt | 242g |
| Trykkeflate | 100 x 100 mm |
| Materiale | Polyester,PU |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Overhold direktivet for radio og telekomutstyr 2014/53/EU, Overhold direktivet om farlige stoffer 2011/65/EU & 2015/863, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold SVHC-direktivet 1907/2006/EU, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Energibesparende lav standbystrøm, Holdbare klasse A-materialer brukt, Temperaturkontroll mot overoppheting, Beskyttelse mot kortslutningsskade, Beskyttelse mot toppstrømsoverføring til enheter, Beskyttelse mot overladning av mobile enheter, Påvisning av fremmedlegemer, unntatt mobile enheter, og dermed beskytte lader og enheter. |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 150 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
